November 2018
FVT TUKE víťazom Škoda Day 2018
  • Top aktualita

Automobilka Škoda Auto a.s. v Mladej Boleslavi už niekoľko rokov organizuje každoročne Deň otvorených dverí pre študentov vysokých škôl pod názvom Škoda Day. Akcie sa 8. a 9. októbra zúčastnili univerzity z Prahy, Brna, Ostravy, Plzne, Liberca, Hradca Králové a Pardubíc. Zo Slovenska sa zúčastnila len TUKE. V tomto roku sa po prvýkrát zúčastnila aj naša FVT.

Cena za vedu a techniku
  • Top aktualita

Osobnosť vedy a techniky do 35 rokov: Doc. Ing. Lucia Knapčíková, PhD., Ing. Paed. IGIP, Technická univerzita v Košiciach Za prínos pre rozvoj vedy a techniky na Fakulte výrobných technológií a za projektovú činnosť

Detail aktuality
GLOBAL FORUM - EASTERN EUROPE INDUSTRY-UNIVERSITY COOPERATION SUN MOON UNIVERSITY
  • 06.11.2018

Zástupcovia českých a slovenských univerzít /Univerzity Pardubice, Univerzity Hradec Králové, Vysokého učenia technického, Masarykovej univerzity, Technickej univerzita v Košiciach a Trenčianske univerzity Alexandra Dubčeka/ sa v dňoch 17. až 22. augusta zúčastnili akcie organizovanej juhokórejskou Sun Moon University s názvom Globálne Fórum o spolupráci priemyslu a univerzít. Účastníci nadviazali dôležité kontakty a odniesli si nové skúsenosti a inšpiráciu pre rozvoj svojich univerzít.

PSS Svidník, a.s.
  • 31.10.2018

Strojárska firma PSS SVIDNÍK, a.s. ponúka pre absolventov Fakulty výrobných technológií voľné pracovné pozície v oblasti konštrukcie a kvality. Ponúkame stabilné a perspektívne zamestnanie, fixný plat + odmeny, možnosť profesionálneho rastu, výborné pracovné prostredie, výborný kolektív, možnosť cestovať. Miesto výkonu práce: Sovietskych hrdinov 460/114, 089 01 Svidník. Viac info na: www.pss-svidnik.sk / info@pss-svidnik.sk / +421547862111

Najlepšie práce Študentskej vedeckej konferencie v ak. r. 2017/2018
  • 10.10.2018

Výbor Sekcie pre vedeckú a odbornú literatúru a počítačové programy Literárneho Fondu ocenil týchto študentov za najlepšie práce Študentskej vedeckej konferencie v ak. roku 2017/2018. Tomáš Čakurda, Ján Timko, Matúš Figula, Michal Šesták, Lucia Stempáková.

Detail aktuality
DMK Progressive Engineering s.r.o.
  • 17.09.2018

Spoločnosť DMK Progressive Engineering s.r.o. ponúka pre absolventov Fakulty výrobných technológií voľné pracovné pozície v strojárskej výrobe. Pracovná pozícia je vhodná pre absolventov. Súčasťou nástupu na niektorú z voľných pozícii je absolvovanie potrebných školení. Náplň práce vyšpecifikovaná v priebehu zaškoľovania na základe získaných a preukázaných vedomostí. Benefity: Nadštandardné platové podmienky v regióne, Flexibilný pracovný čas, Pravidelné vzdelávanie a kariérny rast, Miesto výkonu povolania - Prešov.