Máj 2018
ICMEM 2018
  • Top aktualita

Radi by sme Vás pozvali na konferenciu ICMEM 2018, ktorá sa koná od 18 do 22 Júna 2018 v hoteli Atrium v Novom Smokovci.

MEDZINÁRODNÝ STROJÁRSKY VEĽTRH 2018

MEDZINÁRODNÝ STROJÁRSKY VEĽTRH 2018

Detail aktuality
DMK Progressive Engineering s.r.o.
  • Top aktualita

Spoločnosť DMK Progressive Engineering s.r.o. ponúka pre absolventov Fakulty výrobných technológií voľné pracovné pozície v strojárskej výrobe. Pracovná pozícia je vhodná pre absolventov. Súčasťou nástupu na niektorú z voľných pozícii je absolvovanie potrebných školení. Náplň práce vyšpecifikovaná v priebehu zaškoľovania na základe získaných a preukázaných vedomostí. Benefity: Nadštandardné platové podmienky v regióne, Flexibilný pracovný čas, Pravidelné vzdelávanie a kariérny rast, Miesto výkonu povolania - Prešov.

Slávnostná promócia absolventov
  • 17.05.2018

Pozývame Vás na slávnostnú promóciu absolventov inžinierskeho štúdia Fakulty výrobných technológií TUKE so sídlom v Prešove 8. júna 2018 (piatok) o 9,00 hod. pre zameranie: denné štúdium PPVT, 8. júna 2018 (piatok) o 11,00 hod. pre zameranie: denné štúdium MV, PgT, MaDTZ, OZE.

Laureate Award
  • 10.05.2018

Monika Trojanová - Využitie modelu Hammerstein pre identifikáciu dynamiky fluidného svalu DMSP-5

STOČ 2018
  • 03.05.2018

STOČ 2018

Udelenie čestného titulu DOCTOR HONORIS CAUSA dekanovi FVT
  • 27.04.2018

25. apríla 2018 sa uskutočnilo Slávnostné zasadnutie Vedeckej rady Trenčianskej univerzity Alexandra Dubčeka v Trenčíne rozšírené o vedecké rady fakúlt TnUAD v Trenčíne, na ktorom bol udelený čestný titul DOCTOR HONORIS CAUSA dekanovi Fakulty výrobných technológií so sídlom v Prešove Dr. h. c. prof. Ing. Jozefovi Zajacovi, CSc.

Detail aktuality
Oznam – potvrdenie absolventa o pozdĺžnostiach
  • 20.04.2018

Upozorňujeme študentov končiacich ročníkov (3. ročník bakalárske a 2. ročník inžinierske štúdium) denného aj externého štúdia, že k úspešnému ukončeniu štúdia je potrebné odovzdať na študijnom oddelení FVT TUKE so sídlom v Prešove (ďalej len FVT TUKE) Potvrdenie absolventa o pozdĺžnostiach. Toto potvrdenie si môžete stiahnuť na http://fvt.tuke.sk/studenti/dokumetny