Poď sa s nami zabaviť

Vieme že štúdium nie je len o prednáškach, ale aj o spoznávaní nových ľudí a dobrom kolektíve. Každoročne preto organizujeme študentské akcie na ktorých spznáš nových spolužiakov, ale aj profesorov a doktorandov inak ako spoza lavice. Záleží nám nielen na kvalitnom vzdelaní, ale dbáme aj na to aby sa študenti na fakulte cítili príjemne a navštevovali školu s radosťou.

Ubytovane pre našich študentov

Ubytovať sa je možné v dvoch študentských domov v Prešove - ŠD Budovateľská 13 a ŠD Budovateľská 31. K dispozícii sú 2-3 lôžkové izby. Budovy študentských domov sa nachádzajú v blízkosti FVT a centra mesta.

internet

fitnes
klubovňa

športové
aktivity

kuchynka
a jedáleň

samostatné
soc. zariadenie

práčovňa

Každý rok spolu plesáme

Každoročne pripravujeme pre našich študentov imatrikulačný ples. Na tejto akcii plnej zábavy si perfektne zatancujete, zabavíte sa a okrem toho si môžete odniesť mnoho cien. Okrem tomboly sú vždy pripravené aj zábavné súťaže do ktorých sa môžte zapojiť.

Študentské exkurzie

Našim študentom prinášame možnosť pozrieť sa ako to v praxi vyzerá. Vďaka partnerským organizáciam môžu absolvovť niekoľko zaujímavých exkurzií, ktoré im pomôžu pochopiť teóriu v praxi.