Lean&Digital Skills- Summer School na FVT TUKE

V dňoch 26.-28.08.2024 sa na pôde Fakulty výrobných technológií Technickej univerzity v Košiciach so sídlom v Prešove (FVT TUKE), konala Letná škola pod názvom "Lean&Digital Skills" v rámci medzinárodného projektu Action Austria-Slovakia " Sustainable Production Systems - Empowering the next generation of technicians for greener technology".

Študenti sa oboznámili so zaujímavými teroretickými a praktickými príkladmi z oblasti Lean manažmentu, Machine Learning-u a Simulácií. Ďakujem kolegom prof. Katarzyne Antosz z Rzeszow University of Technology, Poľsko,  Dr. Markusovi Brillingerovi z Pro2Future, Rakúsko, Dr. Stelle Hrehovej a doc. Husárovi z FVT TUKE.

Za tím FVT TUKE: doc. Lucia Knapčíková, zodpovedná riešiteľka projektu Action Austria- Slovakia