December 2021

Škoda Octavia VRC plug-in-hybrid

ESET Science Award 2021
  • Top aktualita

Dr. h. c. mult. prof. Ing. Jozef Zajac, CSc. - laureát ESET Science AWARD 2021 v kategórií Výnimočný vysokoškolský pedagóg

IVES - ponuka pre vysokoškolákov
  • Top aktualita

PRÍĎ K NÁM ZVYŠOVAŤ KVALITU INFORMAČNÝCH SYSTÉMOV VEREJNEJ SPRÁVY A POMÔCŤ NÁM S MODERNIZÁCIOU

• Top aktualita

V prípade záujmu o štipendijný pobyt v Ruskej federácii udeľovaný na základe medzivládnej bilaterálnej dohody je potrebné, aby uchádzač najskôr podal žiadosť podľa podmienok ruskej strany do 31. 10. 2021 23.59 hod.

PARTNERSHIP WITHOUT BORDERS

Electronic Monitoring Platform

• Top aktualita

MESTO PREŠOV vyhlasuje výberové konanie na obsadenie miesta: energetický manažér, referát životného prostredia, odbor životného prostredia a dopravnej infraštruktúry na dobu určitú 1 rok.

UNINFOS 2021

UNINFOS 2021, 21.-23. september 2021

Detail aktuality
Naštartuj svoju kariéru s ELCOMom.
  • Top aktualita

Ak pre teba pojmy extrusion, chamfer či vertex nie sú španielskou dedinou, čítaj ďalej. Do nášho tímu hľadáme možno práve teba!

Učiteľ programovania/informatiky
  • Top aktualita

Stredná priemyselná škola elektrotechnická Ulica Karola Adlera 5 841 02 Bratislava

Detail aktuality
Práca na dohodu so zameraním na brigádnickú prácu študentov
  • Top aktualita

Webinár s Júliou Pšenkovou vám na základe aktuálne najčastejších otázok prináša praktický pohľad na problematiku zamestnávania študentov (brigádnikov) na dohodu.

Ponuka pre študentov FVT TUKE
  • Top aktualita

MK Illumination Production, s.r.o. Solivarská 1/A, Prešov - Náplň práce: Kreslenie technickej dokumentácie, tlač výkresov, zapisovanie údajov do systému, spolupráca s technickým oddelením, oddelením vývoja a oddelením zákazníckeho servisu.

SLOVENČINA PRE CUDZINCOV

JAZYKOVÁ ŠKOLA PREŠOV, Plzenská 10 www.jspresov.sk

PILOTNÁ VÝZVA NA MOBILITY V RÁMCI ALIANCIE ULYSSEUS
  • Top aktualita

Do pozornosti študentov a zamestnancov Fakulty výrobných technológií dávame pilotnú výzvu na mobility v rámci našej aliancie Európskych univerzít Ulysseus https://ulysseus.eu/

• Top aktualita

Katedra inžinierskej pedagogiky otvára v akademickom roku 2021/2022 štvorsemestrálne doplňujúce štúdium na získanie pedagogickej spôsobilosti pre študentov TUKE

Informácie o pracovnom mieste
  • Top aktualita

Chceš si privyrobiť popri škole? Zaujímajú ťa rýchle autá a chcel by si sa dozvedieť o nich viac? Tak neváhaj a prihlás sa k nám na brigádu! Pošli svoj životopis na juliana.katuscakova@garrettmotion.com a staň sa plnohodnotným členom tímu, ktorý vyrába turbá do áut svetovej triedy!

PRACOVNÁ PONUKA
  • 15.02.2021

Informácie o pracovných miestach

Machine Modelling and Simulations 2021
  • 07.02.2021

Fakulta výrobných technológií so sídlom v Prešove je organizátorom 26.medzinárodnej vedeckej konferencie Machine Modelling and Simulations 2021 07-09 September 2021, Hotel Alexander, Bardejovské Kúpele, Slovenská republika Viac informácií na https://mmsconf.eu/index.php/mms/mms2021

Katedroví správcovia IS MAIS
  • 28.01.2021

Katedroví správcovia IS MAIS

Detail aktuality
Naše prvé lastovičky SAP Akadémie.
  • 02.07.2020

Gratulujeme študentom FVT TUKE k úspešnému absolvovaniu SAP Akadémie a prajeme Vám veľa pracovných úspechov. Súčasne sa chceme poďakovať za spoluprácu UPJŠ a pani Ing. Slávke Šimkovej, PhD. a tešíme sa na ďalšie spoločné aktivity. Vďaka patrí aj Ing. Mgr. Annamárií Behúnovej, PhD., ktorá bola patrónkou našich študentov počas celého akademického roka.

Detail aktuality
Ing. Darina Dupláková, PhD.
  • 12.06.2020

V aktuálnom čísle časopise ŽIVOT č.24/11.6.2020 nájdete článok "SÚHRN DOBRÝCH NÁHOD"o našej kolegyni Ing. Darine Duplákovej, PhD. - nositeľke ocenenia Osobnosť vedy a techniky do 35 rokov.

Detail aktuality
FVT vyrába ochranné štíty a masky - FVT darovala prešovským hasičom celotvárové ochranné štíty
  • 06.05.2020

Fakulta výrobných technológií Technickej univerzity v Košiciach so sídlom v Prešove darovala prešovským hasičom celotvárové ochranné štíty, vyrábané pomocou 3D tlačiarne. Do tejto záslužnej činnosti sa zapájajú aj študenti.

Detail aktuality
Výroba ochranných štítov na boj proti COVID-19 na pôde Fakulty výrobných technológií
  • 02.04.2020

V poslednom období celý svet zvádza boj s ochorením COVID-19 a tiež aj s veľkým nedostatkom ochranných pomôcok slúžiacich nie len na ochranu obyvateľov krajiny, ale taktiež na ochranu pracovníkov v zdravotníckej, sociálnej alebo inej sfére. V tomto boji sa zo všetkých síl snaží pomáhať aj Fakulta výrobných technológií. Úsilie a intenzívna práca našich zamestnancov začína v posledných dňoch prinášať viac a viac výsledkov v podobe hotových ochranných pomôcok určených na boj proti COVID-19.

Automatizácia a robotizácia pre výrobné procesy 21. storočia
  • 11.03.2020

Predmet výskumu: výskum teplotných vplyvov materiálov určených pre oblasť aditívnych technológií so zameraním na SLM metódu, výskum v oblasti testovania nových materiálov inovatívnymi NDT metódami výskum využitia konvolučných sietí v oblasti rozpoznávania obrazov strojových súčiastok, výskum v oblasti trénovania neurónových sietí prostredníctvom 3D modelov súčiastok a výrobkov

Titul EUR ING
  • 11.03.2019

Titul EUR ING (Európsky inžinier / Euroinžinier) je celo-európsky uznávaný ekvivalent technického vysokoškolského vzdelania. Považuje sa za garanciu odbornej a spoločenskej kvality vzdelania inžiniera Európy. Certifikát umožňuje neobmedzenú mobilitu inžinierov vo svete a zároveň rieši problematiku uznávania kvalifikácie medzi jednotlivými krajinami v Európe a vo svete.